• Українська
 • Русский
 • English
header_uk_Dnipro
kdr_facebook
kdr_vkontakte
kdr_linkedin

Про спеціальність

Сучасна математична освіта це фундаментально, престижно й перспективно. Механіко-математичний факультет Дніпропетровського університету є одним з визнаних національних лідерів в цій галузі знань, й гарантує високоякісну підготовку яка стане надійним підґрунтям для подальшої кар’єри випускника.

Ректор ДНУ ім. О. Гончара, д-р фіз.-мат. наук, член-кор. НАН України, випускник ММФ, професор кафедри ДР, М.В. Поляков


Спеціальність МАТЕМАТИКА (шифр 111)

Підготовку студентів за цією спеціальністю проводять кафедри математичного аналізу та теорії функцій (МА і ТФ), геометрії та алгебри (ГА), диференціальних рівнянь (ДР).

Фундаментальна підготовка в галузі математики та поглиблені знання з інформатики. Уміння будувати логічно бездоганні міркування, це – почуття зачарування глибиною й стрункістю абстрактних понять. Розробка математичних моделей різноманітних фізичних процесів, бізнес-аналітика, логістика, фінансова й страхова математика, математичні методи обробки зображень, аналіз інформації в Інтернеті.

Сфера діяльності бакалаврів, спеціалістів і магістрів за спеціальністю “Математика”: розробка, впровадження і застосування математичних методів і алгоритмів для різних галузей господарства, математичне забезпечення досліджень в галузі науки, розробка та використання математичного забезпечення ЕОМ.

Кваліфікація: математик, магістр математики.

Бакалаври і спеціалісти за спеціальністю “Математика” можуть займати посади інженерно-технічного персоналу  (інженер, програміст обчислювального центру, лабораторії або конструкторського бюро); посади консультанта, дилера в комерційних фірмах, які пов’язані з математичним і програмним забезпеченням; викладача математика в середніх навчальних закладах; магістри – посади наукових співробітників, старшого або головного інженера, керівника лабораторії в наукових організаціях, викладача ВНЗ.

Значний набір на місця державного фінансування.

Спеціальність СЕРЕДНЯ ОСВІТА (математика) (шифр 014)

Підготовку студентів за цією спеціальністю проводять кафедри математичного аналізу та теорії функцій (МА і ТФ), геометрії та алгебри (ГА), диференціальних рівнянь (ДР).

За цією спеціальністю університет готуватиме вчителів математики для загальноосвітніх закладів. У процесі навчання у майбутніх спеціалістів будуть сформовані компетенції, знання та навички з математики і методики її викладання, педагогіки, психології.


fT7rt2cu9bQ

А ти вже визначився з вибором професії? Ні? Тоді ми тобі допоможемо❗Ми випускаємо не просто людей з вищою освітою, а висококваліфікованих фахівців!? Вийди за межі слова математика – знайди себе, як наші випускники, в сфері IT, стань працівником банку, прояви свій творчий хист у економіці чи поділися своїми знаннями з учнями і студентами❗ Стань прикладом! Для кого-то математика – це необмежене безліч твоїх можливостей ?


Працевлаштування випускників

Наші випускники викладають математику та інформатику в загальноосвітніх навчальних закладах, а також працюють в багатьох державних і приватних установах:

 • ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ
  НАЦІОНАЛЬНИЙ
  УНІВЕРСИТЕТ
  ІМЕНІ ОЛЕСЯ ГОНЧАРА

  та інші ВНЗ України і світу!!!

 • IT Академія

  Діяльність IT Академії перш за все сфокусована на студентах старших курсів та людях з невеликим досвідом. Ми пропонуємо курси тривалістю від 2 до 4 місяців, які базуються на використанні сучасних методологій розробки програмного забезпечення. Розроблені курси з різноманітних технологій постійно вдосконалюються. З них Ви можете обрати той, який найбільше Вас зацікавить.
  SoftServe — найбільша глобальна IT-компанія з українським корінням, яка спеціалізується у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. З 1993 року SoftServe співпрацює з організаціями від розміру стартапів до великих компаній, допомагаючи їм у їхньому розвитку та інноваційності, трансформуючи операційну ефективність і постачаючи нові продукти на ринок.
  Щоб цього досягнути ми збудували команду з 4000 сильних, яскравих та допитливих людей у галузі, яка тісно співпрацюючи з нашими клієнтами, може чітко визначити їхні потреби і створити зручне у користуванні програмне забезпечення, яке перевищує їхні очікування.
  У нас великий досвід у розробці програмного забезпечення – від Cloud, Security і UX Design до Big Analytics та Інтернету речей. Наші офіси представлені у всіх куточках світу, а розробницькі центри містяться у Східній Європі. ДЕТАЛЬНІШЕ на сайті https://softserve.ua

 • Що ПриватБанк пропонує своїм співробітникам?

  Високий рівень оплати праці
  Ви самі можете впливати на розмір Вашої зарплати. Дохід ефективних співробітників ПриватБанку на 10% вищий, ніж дохід колег з інших банків!
  Можливість кар’єрного зростання
  Ефективні та цілеспрямовані працівники ПриватБанку можуть піднятися кар’єрною драбиною до керівника відділення й навіть вище!
  Повний соціальний пакет
  Разом з роботою у великому надійному банку Ви отримуєте щорічну оплачувану відпустку (24 календарних дні), систему пільгового кредитування, участь у програмі недержавного пенсійного фонду.
  Професійний розвиток
  У ПриватБанку працюють безліч програм навчання для співробітників, завдяки яким Ви завжди зможете підвищувати свою кваліфікацію та розвиватися професійно.
  Робота в дружній згуртованій команді
  Щорічно проводяться веселі корпоративні заходи для любителів спорту та здорового способу життя. Подробиці на сайті https://privatbank.ua/work/

 • Державне підприємство «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля»

  Державне підприємство «Конструкторське бюро« Південне »ім. М.К.Янгеля »є одним з найбільш відомих і визнаних у світі науково-конструкторських підприємств по розробці ракетно-космічної техніки. Цей авторитет базується на унікальному досвіді в створенні ракетно-космічної техніки, накопичений за 60 років існування підприємства, і підкріплюється умінням розвиватися в сучасних економічних і політичних реаліях, гнучко реагуючи на потреби світового космічного ринку.
  В активі КБ «Південне» велика кількість успішних розробок, багато з яких стали досягненнями світового рівня. До них можна віднести, наприклад, створення екологічно чистого ракетно-космічного комплексу «Зеніт», який характеризується високою надійністю, повною автоматизацією підготовки і пуску ракети-носія, високою точністю виведення космічних апаратів на орбіти. В даний час КБ «Південне» продовжує розвиватися, намагаючись максимально задовольнити потреби сучасного ринку.
  Детальніше на сайті http://www.yuzhnoye.com.

 • Homer Software House

  Кампания надає послуги з 2008 року на ринку аутсорсингових контактних центрів, за цей час ми зайняли одну з лідируючих позицій на ринку.
  Ключовими партнерами компанії є: Home Credit & Finance Bank International і PPF Group.
  Ми постійно шукаємо нові шляхи для поліпшення якості обслуговування наших партнерів, одночасно знижуючи витрати за допомогою регульованих методів управління. Моніторинг та оцінка продуктивності операторів - один з них. Поглиблене навчання персоналу за конкретними програмами клієнтів і безперервне технологічне поліпшення є однією з наших головних цілей, як центру обробки вхідних і вихідних дзвінків.

  Ми завжди раді бачити в нашій команді рішучих, амбітних і ініціативних співробітників, які бачать своє професійне розвиток в колл-центрі. В першу чергу ми робимо ставку на здобувачів із закінченою освітою, а й студентів завжди раді бачити в своїх рядах. Головне - мати добрі знання і бажанням працювати! Якщо прагнення до кращого - Ваша мета, для Вас важливий дружний колектив, заряджений спільною ідеєю - ласкаво просимо в нашу команду! У нас Ви знайдете застосування своїм талантам. Надсилайте своє резюме прямо зараз, заповнивши його на сайті http://homer.com.ua

 • «МОТОР СІЧ»

  «МОТОР СІЧ» - одне з провідних підприємств у світі з випуску авіаційних двигунів для літаків і вертольотів, а також промислових газотурбінних установок.
  Історія підприємства почалася в 1907 році і налічує вже понад 100 років. Підприємство випускає надійні авіаційні двигуни і газотурбінні установки, які є конкурентними на світовому ринку. Продукція підприємства експлуатується на літаках і вертольотах різного призначення, більш ніж в 100 країнах світу.
  Розробка і впровадження у виробництво сучасних технологій, що спираються на новітні досягнення науки і техніки, професійний, висококваліфікований і згуртований колектив, унікальна виробнича база, ресурси, ефективна управлінська стратегія - все це є плацдармом для успіху та сталого розвитку.

  В рамках реалізації Молодіжної політики АТ «МОТОР СІЧ» в 2014 році було проведено 98 молодіжних заходів із залученням 6825 молодих працівників ... Подробиці на сайті http://www.motorsich.com.

 • ДНІПРОПЕТРОВСЬКА
  ОБЛАСТНА
  ДЕРЖАВНА
  АДМІНІСТРАЦІЯ

 • УкрСиббанк

  УкрСиббанк пропонує своїм працівникам динамічний старт та розвиток кар’єри, а також можливість побудувати власну кар’єру в рамках BNP Paribas Group.
  Однією з основних задач, яку ставить перед собою УкрСиббанк, є залучення та розвиток висококваліфікованої команди відданих та активно залучених у робочі процеси працівників, які разом зможуть досягти професійного успіху.
  Програма розвитку співробітника УкрСиббанку була спеціально розроблена HR-експертами УкрСиббанку та складається з таких частин:

  • Для пошукачів – програма «Зірки на старті», що спрямована на залучення і розвиток молодих спеціалістів та випускників з найкращих університетів України з метою формування сильної професійної команди менеджерів УкрСиббанку у майбутньому. 
  • Для нових співробітників – програма адаптації «On-boarding». Вона направлена на прискорення інтеграції нових співробітників в команду. Програма допомагає їм швидше та ефективніше інтегруватися в робочі процеси УкрСиббанку... (детальніше на сайті https://ukrsibbank.com)
 • ІНТЕРПАЙП

  ІНТЕРПАЙП - міжнародна вертикально-інтегрована компанія, виробник безшовних і зварних труб, а також залізничних коліс. Компанія входить в десятку найбільших в світі виробників безшовних труб. Обсяг продажів трубної продукції в 2012 р склав понад 1,1 млн. тонн. ІНТЕРПАЙП є третім за величиною виробником суцільнокатаних залізничних коліс в світі. Обсяг продажів в 2012 р склав 250 тис. Тонн колісної продукції. Географія продажів Компанії добре диверсифікована. Продукція Компанії поставляється в 80 країн світу через мережу торгових офісів, розміщених на ключових ринках СНД, Близького Сходу, Північної Америки і Європи. Серед клієнтів Компанії - нафтогазові компанії, будівельні концерни, провідні машинобудівні заводи, залізні дороги і вагонобудівники Європи, Америки і Азії. Ключовими напрямками розвитку трубного бізнесу для збільшення обсягів продажів є ринки Північної та Південної Америки, Близького Сходу та Північної Африки. Як привабливих ринків для розвитку колісного бізнесу ІНТЕРПАЙП розглядає регіон Північної Америки та Європи.
  У команді ІНТЕРПАЙП з радістю зустрічають як молодих фахівців, початківців кар'єри, так і професіоналів, бажаючих поринути в рішення нових цікавих завдань.
  Філософія компанії ІНТЕРПАЙП в галузі управління персоналом - це довгострокові інвестиції в персонал. Ми прагнемо підвищувати цінність компанії через розвиток потенціалу співробітників. Детальніше на сайті http://www.interpipe.biz

 • ІНТЕРТЕЛЕКОМ

  «Інтертелеком» - національний 3G оператор, що надає послуги мобільного та фіксованого зв'язку за технологією CDMA, а також безлімітний 3G інтернет на швидкості до 14,7 Мбіт/с.
  Компанія створена в 2001 році, і за 14 років існування увійшла в четвірку найбільших мобільних операторів країни, а впровадження інноваційних технологій дозволило нам стати лідером в частині надання послуг мобільного 3G інтернету.
  Зона покриття 3G Інтертелеком не має аналогів в Україні – 3G мережа оператора охоплює всі обласні центри та понад 14 000 населених пунктів, в яких проживає 85,8% населення. Також покриттям забезпечені всі основні автомобільні та залізничні шляхи сполучення, що дозволяє абонентам користуватися послугами зв'язку та високошвидкісного 3G інтернету під час подорожей по всій країні.
  Завдяки технологічному лідерству «Інтертелеком» забезпечує своїм абонентам можливість використовувати прогресивні технології в світі.

  ТОВ Інтертелеком запрошує фахівців для роботи в Центральному та регіональних офісах компанії . Для участі в конкурсі на вакантні посади Ви можете заповнити анкету на сайті http://www.intertelecom.ua

 • УкрТехноФос

  "УкрТехноФос" - найбільший національний виробник висококонцентрованих комплексних добрив і експортер сільгосппродукції на ринки ЄС і Середнього Сходу. Ми піонери в іноваційних підходах до рослин, виробництві нових видів добрив. Центральний офіс компанії розташований у м. Рівне, Україна. Реалізація добрив на внутрішньому ринку організованна через ексклюзивних дистриб'юторів: ТОВ «УкрТехноФос-Плюс» і ПП «Мінераліз». Компанія виробляє добрива на власних виробничих базах, які стратегічно розташовані в трьох регіонах України: у Південно-Східному (смт. Щорськ, Дніпропетровська область), у Центральному (с. Жадани, Вінницька область) і Західному (с. Городок, Рівненська область). Використовуючи німецьке та голландське обладнання, компанія «УкрТехноФос» виробляє мінеральні добрива з різними співвідношеннями NPK, збагачує тукосуміші мікроелементами.

  Ми вдячні Вам за увагу до нашої компанії. Якщо Вас зацікавила можливість приєднатися до нашої команди професіоналів, будь ласка, ознайомтеся з процесом підбору персоналу в нашій компанії на сайті http://www.utphos.com.

 • Vodafone

  Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв'язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 26 країнах, має партнерські угоди з операторами в 57 країнах і надає послуги фіксованого широкосмугового доступу в інтернет на 17 ринках. Станом на 30 вересня 2015 Vodafone надає послуги 454 мільйонам абонентів мобільного зв'язку і 12,5 мільйонам користувачів фіксованого інтернету.

  Бренд Vodafone оцінюється в 27 мільярдів фунтів. Це найдорожчий бренд у Великій Британії (згідно з рейтингом Brand Finance). Офіційну інформацію про Vodafone можна знайти на сайті www.vodafone.com

  Про кар'єрні можливості та вакансії кампарнії можна ознайомитися на сайті https://www.vodafone.ua.

 • АТБ-маркет

  «АТБ-маркет» - підприємство корпорації «АТБ» - найбільша мережа України, що динамічно розвивається. 
  «АТБ» – це гарантія кар'єрного зростання для найкращих! Компанія гарантує кар'єрне зростання своїм кращим співробітникам. Щоб дати можливість розвиватися та професійно зростати, в компанії розроблена періодична система оцінки. За позитивних результатів щорічної комплексної оцінки Вам гарантована наступна сходинка в кар'єрі!
  Принципи кар'єрного росту в мережі «АТБ» засновані на чітких критеріях:

  • прозорість – ясна і зрозуміла кожному співробітнику система оцінки та схема кар'єрного зростання;
  • об'єктивність – враховуються результати оцінки і стаж роботи в компанії;
  • хронологічність – при рівних професійних якостях співробітник з більшим стажем роботи має більше можливостей для подальшого професійного зростання.

  Процес кар'єрного росту в компанії простий: керуючі магазинами спільно з менеджерами з персоналу та районними керуючими оцінюють результати роботи та приймають рішення про зарахування кращих співробітників до кадрового резерву. Подробиці на сайті http://www.atbmarket.com.

 • GlobalLogic

  GlobalLogic — IT-компанія повного циклу розробки програмних продуктів. Ми поєднали у собі технічні знання і досвід різних галузей, щоб бути сполучною ланкою між клієнтами та їх споживачами в усьому світі. Наші дослідження і розробки допомагають нашим клієнтам створювати майбутнє вже сьогодні. Ми співпрацюємо із лідерами ринку, що прагнуть створювати унікальні продукти і відкриті до нових ідей.

  Ми створюємо успішні кар’єри.

  Понад 8000 інженерів вибрали співпрацю з GlobalLogic з тих же причин, чому наші клієнти обрали нас. Прийняття пропозиції співпраці з GlobalLogic може бути вашим найкращим рішенням, якщо ви націлені на довгострокове співробітництво. Ми даємо можливість підвищити свій рівень технічної експертизи, отримати широкий досвід у різних галузях і пропонуємо роботу над дійсно глобальними проектами. Детальніше на сайті https://globallogic.com.ua.

 • Міжнародна компанія DataArt

  Міжнародна компанія DataArt з 1997 року займається IT-консалтингом, розробляє замовне програмне забезпечення і модернізує корпоративні інформаційні системи в області фінансової індустрії, телекомунікацій, охорони здоров'я, туризму, медіа та інтернету речей. Клієнти DataArt знаходяться в США і Великобританії, а центри розробки - в Росії, Україні, Польщі та Аргентині.
  DataArt намагається звести до мінімуму число посередників між клієнтом і своїми розробниками, тому наші фахівці говорять з замовником безпосередньо, що нетипово для такого бізнесу.
  Від інших компаній нас відрізняє особлива корпоративна культура: відсутність жорсткої ієрархії, безглуздою бюрократії, гнучкий графік роботи, система корпоративного освіти. Спеціаліст DataArt може переїхати в інший регіон, де є наш центр розробки. Ми беремо людей перш за все не в проект, а в команду: проекти змінюються, а наша компанія з її інфраструктурою, підтримкою і інструментами професійного розвитку залишається.
  Ми цінуємо допитливість, самостійність, терпимість. У нас прийнято довіряти один одному, не прийнято занудствовать і контролювати кожен крок колег. Зрозуміло, в DataArt хороший компенсаційний пакет, є можливість скористатися оплачуваної медичною страховкою і відпочинком, допомогою при переїзді в інший офіс компанії. Подробиці та вакансії на сайті http://www.dataart.ru.

 • "Нова Пошта"

  Компанія прагне створити таку корпоративну культуру, в якій панує атмосфера взаємодопомоги і співпраці, відповідальності і орієнтованості на результат, де кожен прагне зробити усе можливе, щоб ми могли досягти найкращих стандартів обслуговування клієнтів.
  Ми прагнемо бути лідерами у своїй справі, залучаючи до роботи людей, здатних розкрити свій потенціал і забезпечити компанії довготерміновий успіх.

  Що ми пропонуємо?

  Ми пропонуємо конкурентну оплату праці, інвестиції в навчання та розвиток, динамічне середовище і запевняємо, що Ви матимете можливість для самореалізації та професійного зростання, можливість застосування Вашого досвіду. Ми пропонуємо Вам з перших кроків у компанії нашу підтримку, стажування на одному з відділень компанії та навчання у внутрішньому центрі навчання.
  Аби приєднатися до нашої команди, Вам необхідно пройти декілька простих етапів відбору, а насамперед - відправити резюме на вакансію, що Вас зацікавила. Її можна знайти у вкладці "Вакансії" на сайті https://novaposhta.ua/job

 • "УКРКОМПОЗІТ"

  УКРКОМПОЗІТ - №1 в Україні з виробництва водних гірок зі склопластику. Наша компанія спеціалізується на проектах міні-аквапарків для готелів і розважальних комплексів і пропонує повний спектр послуг, починаючи від розробки концепції, закінчуючи монтажем і сервісним обслуговуванням. Ми робимо вироби зі склопластику. Основний напрямок - виготовлення водних гірок. Продукція, що випускається має всі необхідні сертифікати і відповідає міжнародним нормам і стандартам. Ми пропонуємо не тільки виготовлення продукції згідно з кресленнями замовника, а й виконуємо індивідуальні замовлення, які супроводжуємо 3D-моделюванням, що дає повноцінне уявлення про майбутнє об'єкті ще на етапі проектування. Передові технології в поєднанні з сучасним обладнанням дозволяють виготовляти унікальні склопластикові вироби різної форми і конфігурації.

  Що ми пропонуємо?

  Ми пропонуємо конкурентну оплату праці, інвестиції в навчання і розвиток, динамічне середовище і запевняємо, що Ви зможете для самореалізації і професійного зростання, можливість застосування Вашого досвіду. Ми пропонуємо Вам з перших кроків у компанії нашу підтримку, стажування на одному з відділень компанії і навчання у внутрішньому центрі навчання.
  Сайт компанії: http://ukrkompozit.com.ua/

 • workshop-icon
 • workshop-icon
 • workshop-icon
 • workshop-icon
 • workshop-icon
 • workshop-icon
 • workshop-icon
 • workshop-icon
 • workshop-icon
 • workshop-icon
 • workshop-icon
 • workshop-icon
 • workshop-icon
 • workshop-icon
 • workshop-icon
 • workshop-icon
 • workshop-icon

wpDiscuz

Анрі Пуанкаре

workshop-icon

Анрі Пуанкаре (1854— 1912) — французький математик, фізик, філософ і теоретик науки. Голова Паризької академії наук (з 1906) і Французької академії (з 1908). Пуанкаре називають одним із найвидатніших математиків всіх часів, останнім математиком-універсалом, людиною, здатною охопити всі математичні результати свого часу.

Давид Гільберт

workshop-icon

Давид Гільберт (1862 — 1943) — німецький математик-універсал, вніс значний вклад в розвиток багатьох областей математики. У 1910-1920-і роки (після смерті Анрі Пуанкаре) був визнаним світовим лідером математиків. Гільберт розробив широкий спектр фундаментальних ідей у багатьох областях математики, в тому числі теорію інваріантів і аксіоматику геометрії Евкліда. Він сформулював теорію Гільбертових просторів, одну з основ сучасного функціонального аналізу.

С.Л. Соболєв

workshop-icon

Сергій Львович Соболєв (1908 — 1989) — видатний математик, один з найвідоміших математиків XX століття. Створив підгрунтя низки нових напрямів сучасної математики.