• Українська
  • Русский
  • English
header_uk_Dnipro
kdr_facebook
kdr_vkontakte
kdr_linkedin
abitura_250x250

Абітурієнту

Кафедра диференціальних рівнянь (ДР) разом із кафедрами математичного аналізу і теорії функцій (МА і ТФ) та геометрії і алгебри (ГА) ведуть підготовку за спеціальністю МАТЕМАТИКА (шифр 111) та СЕРЕДНЯ ОСВІТА (математика) (шифр 014)

Перелік сертифікатів

  1. Українська мова та література
  2. Математика
  3. Фізика або іноземна мова

Фундаментальна підготовка в галузі математики та поглиблені знання з інформатики. Уміння будувати логічно бездоганні міркування, це – почуття зачарування глибиною й стрункістю абстрактних понять. Розробка математичних моделей різноманітних фізичних процесів, бізнес-аналітика, логістика, фінансова й страхова математика, математичні методи обробки зображень, аналіз інформації в Інтернеті.

Сфера діяльності бакалаврів, спеціалістів і магістрів за спеціальністю “Математика”: розробка, впровадження і застосування математичних методів і алгоритмів для різних галузей господарства, математичне забезпечення досліджень в галузі науки, розробка та використання математичного забезпечення ЕОМ.

Кваліфікація: математик, магістр математики.

Бакалаври і спеціалісти за спеціальністю “Математика” можуть займати посади інженерно-технічного персоналу (інженер, програміст обчислювального центру, лабораторії або конструкторського бюро); посади консультанта, дилера в комерційних фірмах, які пов’язані з матем?атичним і програмним забезпеченням; викладача математика в середніх навчальних закладах; магістри – посади наукових співробітників, старшого або головного інженера, керівника лабораторії в наукових організаціях, викладача ВНЗ.

Значний набір на місця державного фінансування.


fT7rt2cu9bQ

А ти вже визначився з вибором професії? Ні? Тоді ми тобі допоможемо❗Ми випускаємо не просто людей з вищою освітою, а висококваліфікованих фахівців!? Вийди за межі слова математика – знайди себе, як наші випускники, в сфері IT, стань працівником банку, прояви свій творчий хист у економіці чи поділися своїми знаннями з учнями і студентами❗ Стань прикладом! Для кого-то математика – це необмежене безліч твоїх можливостей… Переконайся в цьому>>> ?

wpDiscuz