• Українська
  • Русский
  • English
header_uk_Dnipro
kdr_facebook
kdr_vkontakte
kdr_linkedin

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

21 вересня о 14.15, корп. 14, ауд. 108 відбудеться об’єднаний науковий Семінар кафедри диференціальних рівнянь і кафедри аерогідромеханіки та енергомасопереносу ДНУ з порядком денним:
1. Заслухання дисертаційної роботи Осипчука М.М. на тему «Застосування вихрової гідродинаміки до проблем утворення і еволюції планетарних систем», що подається на здобуття вченого ступеня кандидата фіз.-мат. наук за напрямом 01.02.05 – механіка рідини, газу та плазми.
2. Обговорення, представлення роботи до Спеціалізованої вченої ради при ДНУ ім. О. Гончара для захисту.

Вітаємо Вас, Олеже Гавриловичу!!!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Колектив кафедри диференціальних рівнянь від щирого серця вітає доктора фізико-математичних наук, професора ГОМАНА ОЛЕГА ГАВРИЛОВИЧА з обранням його почесним професором Запорізького національного університета за особистий внесок у підготовку фахівців з прикладної математики в якості голови державної екзаменаційної комісії та підготовку кадрів вищої кваліфікації в якості члена Спеціалізованої Вченої ради за спеціальністю “Механіка деформівного твердого тіла” і “Математичне моделювання та обчислювальні методи”.
Бажаємо, щоб Ви і далі вражали всіх своїм розумом, своєю добротою, своєю щедрістю і почуттям гумору. Здоров’я Вам, життєвої енергії, добра і розуміння!

wpDiscuz